2014-es világbajnokság: hogyan játszották a Svájcot - Ecuador

Június 15-én a küzdelem mundiale lépett be a csapatbaE. kvartett. A brazil fővárosban a stadionban, a nagy csatár Garrinchi után elnevezett csoport első mérkőzésén egy mérkőzést tartottak Svájc és Ecuador nemzeti válogatottja között.

gruppa_mundiala

A találkozó előtt az európaiakat fontolóra vettékkedvencei abban a helyzetben, hogy összetételük név szerint erősebbnek tűnt. A svájci van néhány elismert vezető eljáró vezető klubok Olaszországban és más európai csapatok. De az ecuadoriaknak is voltak európai légióik. A meccs nagyon nehéz volt.

Az első felét egyenlő játéknak tartották, de a pontszáma mérkőzést ecuadoriak nyitották meg. Miután a standard a bal oldali a büntetés területén Svájc elment, ami véget ért a cél. 22 perc múlva Antonio Valencia fejezte be a labdát a hálóba. Az ülés első felében a dél-amerikaiak minimális túlsúlya ért véget.

Meg kell jegyezni, hogy mindkét csapat hosszú sztrájkokkal próbálta megtalálni a boldogságot mások céljai szerint. Többször is, a svájci játékosok veszélyes lyukasztást végeztek a büntetőterületen kívülről.

A második félidő gyorsan kezdődött. A sarok után a 47. percben Svájc összehasonlítja a pontszámot. Mahmedi elküldi a labdát az ecuadoriak kapujába, így a pontszám egyenlő.

A második félidő közepétől,hogy a svájciak erősebbek fizikailag készen állnak. A 70. percben az európaiak is célt tettek. A játékvezető azonban a rossz pozíció miatt elhárította a gólt.

A mérkőzés befejezése érdekesnek bizonyult. Minden csapat arra törekedett, hogy az utolsó pillanatban elkapja a győzelmet. Az ecuadoriak az utolsó támadásukban meg tudták szerezni a labdát, de nem használták a pillanatot, ami a svájci ellentámadáshoz vezetett. A mérkőzés vége előtt 20 másodpercig a svájci Seferovic elhajtotta a labdát Ecuador kapujába. 2 - 1 Az európaiak nyernek, és három pontot nyernek az ülés utolsó másodpercében.

Míg a világbajnokság megmutatja a nézők kompromisszumok nélküli mérkőzését. Az ülés nem volt kivétel.