1. tipp: 2014-es világbajnokság: hogyan került sor a mérkőzésre Honduras - Ecuador

Június 20-án a világbajnokság Brazíliában tartott mérkőzésekenmásodik fordulóban az E csoportban. Az utolsó meccs a Honduras és Ecuador nemzeti csapata volt. Mindkét csapatnak szüksége volt a győzelemre, hogy folytathassa a küzdelmet a rájátszásban.

2014-es világbajnokság: hogyan volt a mérkőzés Honduras - Ecuador

Az Ecuador és Honduras nemzeti csapata elvesztette az első helyetmegegyezik a csoportjában. A második fordulóban a vesztesek találkoztak egymással. A játék élénken kezdõdött. Mindkét csapat megpróbálta a mező közepén maradni, gyorsan átment a központi vonalra, használta a távolsági felszerelést.

A mérkőzés első esélye a (z) Ecuador játékost elkésették. Valencia nem tudott nyereséges helyzetbe hozni a kapu lövéseit. Az ecuadori játékos majdnem egy esélyt szenvedett a kapus ellen. Aztán jól ismert törvényt dolgozott - Honduras gólt szerezte. A 31. percben, Carlo Costleynek, miután megkapta a ragyogó átvételt, átszakadt a kapun, és ellenállhatatlanul megütött. Közép-Amerika képviselői 1 - 0. A dél-amerikaiak azonban gyorsan visszaszerezni tudták. Enner Valencia lezárta az átvitelt a távoli poszton, egy alkategóriában, amikor a labdát a célba küldte. Ez az esemény már a 34. percben történt.

A csapatok egyenlő pontszámmal fejezték be az első felét.

A találkozó második felében is feszült volt. Mindkét csapat nem hagyott lehetőséget arra, hogy a többiek kapujában megkínozza a boldogságot. Azonban a szerencse elmosolyodott Dél-Amerikában. Enner Valencia 65 perccel duplázott. Miután benyújtotta a szabványt, Enner elküldte a labdát a Honduras háló kapujába.

A játék az Ecuador (2 - 1) minimális előnyével járt. Most a dél-amerikaiak szereznek az első három pontot a versenyen, és összehasonlítják a svájci csapattal ebben a mutatóban.

2. tipp: 2014-es világbajnokság: hogyan játszott a játék Honduras - Svájc

Június 25-én a brazil város Manaus, a válogatottSvájc játszott az utolsó mérkőzésen a bajnokságon a brazil világbajnokságon. Az európai ellenfelek Honduras csapata volt, amely már nem volt esélye a küzdelem folytatására a verseny döntő szakaszában.

2014-es világbajnokság: hogyan játszott a Honduras - Svájc

Shvetsarsnek győzelemre volt szüksége. Ugyanakkor az európaiak reménykedtek abban, hogy az Ecuador csapat párhuzamos mérkőzésen nem fogja megverni Franciaországot. A svájci játékosok nagyon aktívak kezdték a mérkőzést. Már az első percekben kezdtek megjelenni pillanatok a capture a játékosok Honduras. Már a 6. percben a svájci csatár Shakiri meglepően szép labdát szerzett. Dzherdan az ellenfél célpontjának messze kilencedik szakaszában egy átlagos távolságot érzett. 1 - 0 vezetett a svájci.

Ezt követően az európaiak nem lassították le. Továbbra is aktívan és veszélyesen támadtak. Az eredmény egy második golyó a Hondurasi csapat kapujába. A svájci gyors támadást hajtott végre, melynek köszönhetően Shakiri a Honduránok kapusának egyikével ment. A kapus könnyedén megpróbálta a kapustatni az ellenfél kapuját.

A meccs főbírójának sípja két golyó alatt a svájci csapat előnyével szünetet tartott.

A második félidőben a kép a mezőn nem változott. A svájciak jobbak voltak, veszélyesebbek voltak, a labda előnye az európaiak oldalán állt. A végső szabály a harmadik gól Shakiri volt a 71. percben. Svájc előrehaladása minden dicsőségében megmutatkozott a versenyen, miután a döntő csoportos mérkőzésen hattrickot adott ki.

Svájc 3 és 0 között a Hondurasban nyeri, a második pedig a világbajnoki meccsre. Az európai ellenfelek a meccs 1/8 döntőjében félelmetes argentinok lesznek.

3. tipp: Hogyan játszott a hondurasi csapat a 2014-es világbajnokságon

A hondurasi válogatott a döntőbe kerültA labdarúgó-világbajnokság már a közép-amerikai ország nagy sporteseményévé vált. Ezért a Honduránok fő feladata a versenyen egy méltó játék bemutatása volt. Mindenkinek nyilvánvaló volt, hogy a mogul csoportból való kilépés nagyon nehéz feladat lenne a honduránok számára.

Honduras a 2014-es világbajnokságon játszott

A hondurasi válogatott játékosai a világbajnokságona brazil futballt várhatóan csak három mérkőzésen tartják. A közép-amerikai futballisták ellenfelei Franciaországból, Ecuadorból és Svájcból álló sportcsapatok voltak. Már a verseny kezdete előtt a Honduras nemzeti csapatát az E. kvartett kívülállóként tartották számon.

Az első meccs a mundiale válogatottbanHonduras a csoport kedvence ellen játszott - a francia csapat. A találkozás nem történt meg. Az európaiak könnyen elérhetik a győzelmet egy nagy pontszámmal. A játékvezető végleges sípszáma 4-0 pontot ért el a franciaek javára.

A második mérkőzésen a hondurasiak voltak az elsőeknyitott számla. Ez a cél az egyetlen a versenyen. A labda az Ecuador nemzeti válogatott kapujába ért. Azonban ebben a mérkőzésen a közép-amerikaiak nem tudtak még egy sort is szerezni. Ecuador 2 - 1 ponttal nyert. Két forduló után a hondurasi labdarúgók már elvesztették az esélyeiket, hogy elhagyják a csoportot a világbajnokság elődöntő szakaszában.

A döntőben a versenyen a Honduras játékosai összeomlottak, miután legyőzte a svájci válogatott (0 - 3). A találkozó után a közép-amerikai labdarúgók már hazamentek.

A hondurasi nemzeti csapat nem mutatott harci játékot. Csak a második mérkőzésen a hondurák az ellenállás megjelenését hozták létre. Mindhárom Hondurasi játékban úgy érezték, hogy az ország labdarúgóitól egyértelműen nincs elegendő osztály. Ezért a 2014-es labdarúgó-világbajnokság utolsó helyezése nulla ponttal természetes eredmény a közép-amerikai országokból érkező labdarúgók számára.

4. tipp: 2014-es világbajnokság: hogyan került sor a mérkőzésre Ecuador - Franciaország

Június 25-én Franciaország válogatottja az utolsó mérkőzést tartotta a világbajnokságon. Az E-kvartett európai országbeli ellenfelei voltak az ecuadori csapat szereplői.

2014-es világbajnokság: hogyan került sor a mérkőzésre Ecuador - Franciaország

Ecuador fenyegetése a küzdelem folytatásának reményébena playoff szakaszban győzelemre vagy rajzra volt szükség. Ugyanakkor a dél-amerikaiaknak reménykedniük kellett Svájc és Honduras közötti párhuzamos meccs kedvező eredményéről. A francia, miután megoldotta a feladatát, hogy elérje a mundialya következő szakaszát, tegye fel a pályát messze a kezdő felállásból. Talán ez az európaiak kissé elhalványult játékához is vezetett.

Az első alkalom unalmas volt. A csapatok veszélyes pillanatait egy kicsit megalkották. Fel kell ismerni, hogy a franciaek magasabbak voltak az ellenfélnél a labda birtoklási arányában, de ez nem adta a Didier Deschamps csapatot. Az ecuadoriak néha gyors ellentámadásra törekedtek.

Az első felétől csak kettőre emlékezhetünkveszélyes pillanat a rivális kapujában. Először, Pogba, miután beadta a labdát, veszélyes lövést hajtott végre a fején, de az ecuadori kapus segített a csapata elhárításával. Ecuadorok az egyik támadás után a bal oldali lombkorona zavarta kapus Franciaország, de aztán a labda nem volt a kapu. Ecuadori játékos lezárta a fej átvitelét, de a közönség nem látta a célt.

A második félidőben, a kapitány eltávolításaEcuadorok Antonio Valencia az 50. Mintu-ban. De még azelőtt is, közvetlenül a meccs után, a francia szerezhetett volna, de a bár a dél-amerikaiak kapusának játszott.

Az európai csapat előnyeinek kihasználása után nagy erő volt támadni, de a célok öröme nem hozta a közönséget.

A találkozó eredményei 0 - 0. Ezek a számok teljes mértékben tükrözik a meccs részleteit, ahol a Rio de Janeiro-i stadion nézői gyönyörű és jó minőségű támadásokat láttak.

A hét ponttal rendelkező francia az első helyet foglalja el az E csoportban, és Ecuador hazamegy, mivel Svájc megnyerte a Honduras elleni mérkőzését.